Hakkımızda

Kayrofit Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi olarak, müşterilerimize kaliteli ve kişiye özel hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sağlık ve mutluluk için vücudun doğal iyileşme sürecini destekleyen kayropraktik tedavi yöntemleri ile uzman ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. Bizim amacımız, her bir müşterimizin bireysel ihtiyaçlarını anlayarak en etkili tedavi seçeneklerini sunmak ve onların sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olmaktır. Danışmanlık merkezimizde, kayropraktiğin sunduğu faydaları en üst seviyede sunmak için gerekli tüm imkanlarımızı sağlamaktayız.

Dünya Tajik
Kimdir?

2018 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden başarıyla mezun olmuştur. Üniversite eğitimi boyunca çeşitli özel ve kamu kurum ve kuruluşlarında stajlar yaparak tecrübesini artırmış ve fizyoterapinin çeşitli alanlarında çalışma deneyimi edinmiştir. Mezuniyetinin ardından özel bir hastanede 3 yılı aşkın bir süre boyunca fizyoterapist olarak çalışmıştır. Çalışma hayatının yanı sıra Bahçeşehir Üniversitesi Kayropraktik (tezli) Yüksek Lisans programına da başlayarak 2021 yılında yüksek lisans eğitimini de başarıyla tamamlamıştır. Fizyoterapinin farklı alanlarında tecrübe kazanarak kendini sürekli olarak geliştirme gayesiyle hareket eden Dünya, mesleki yaşantısı kapsamında, özellikle Ortopedik Rehabilitasyon, Nörolojik Rehabilitasyon, Pediatrik Rehabilitasyon alanlarında pek çok özel hastaya hizmet vererek hastalarının gözle görülür değişimlerle birlikte yaşam kalitelerinin artmasına vesile olmanın mutluluğunu yaşamıştır.  Yüksek Lisans eğitimine ek olarak manuel terapi ve belli başlı konsept eğitimlerini alıp tamamlamıştır. Bütüncül tedavi yaklaşımı/konsept eğitimi  (The Ikomt-Neuro-Musculoskeletal Therapy Course), Lenfödem tedavisi (Földi College), manuel terapi (OMT Training), aletli yumuşak doku mobilizasyon eğitimi (FizyoTools technique), kuru iğneleme (BASİCdry Needling) eğitimleri Dünya’nın tamamlamış olduğu eğitimlerin bir kısmını oluşturmaktadır.

Ekibimiz

Kayropraktik uzmanlarımız, her bir müşterimize özel bir yaklaşım benimseyerek en uygun tedavi yöntemlerini belirlemekte ve uygulamaktadır. Alanındaki son gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en etkili tedavi yöntemlerini sunmak için çalışmaktadır. Müşterilerimizin sağlığına odaklanarak vücudun doğal iyileşme sürecini destekleyen tedavi yöntemleri ile en iyi sonuçları elde etmek için çalışmaktadır.

Sertifikalar

Neden Biz ?

Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi olarak, müşterilerimizin sağlığı ve mutluluğu için çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, her bir müşterimize özel bir tedavi planı sunarak en etkili sonuçları elde etmek için çaba göstermektedir. Müşterilerimiz bizi tercih etmeli çünkü sağlık merkezimizdeki kayropraktik tedavi yöntemleri, vücudun doğal iyileşme sürecini destekler ve ağrı, sızı gibi birçok sorunu çözmede etkilidir. Ayrıca, müşterilerimize kişisel ve ilgili bir hizmet sunarak onların rahatlığını ve güvenini sağlıyoruz.

%100 Hasta Memnuniyeti

Hasta memnuniyeti bizim için esastır. Tanısı konmuş tedaviniz için bütüncül tedavi prensipleri esas alınarak özenle ilgilenilmektedir.

Uygun Tedavi Yöntemi

Tanısı konmuş hastalıklar için detaylı bilgilendirildikten sonra hasta iyileşme talepleri baz alınarak kapsamlı bir tedavi yapılmaktadır.

Bütüncül Tedavi

İşinin ehli ve başarıya ulaştıran tedavi yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz.

Tedavi Yöntemleri

Hastalarımızı kayropraktik, manuel terapi gibi birçok yöntemlerle tedavi ediyoruz.

Bize Ulaşın

Randevu ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Adres

Bahçelievler Merkez. Talatpaşa Cd. No:8 D:2 / İstanbul

Bizi Arayın

+90537 328 42 82

E-mail

info@kayro-fit.com

Şimdi Ara
× Whatsapp