Hizmetler

Kayrofit Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi olarak, müşterilerimize kaliteli ve kişiye özel hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Uzman kayropraktörlerimiz, yüksek nitelikli eğitim ve uzmanlık alanlarında deneyim sahibi olup, farklı sağlık sorunlarına yönelik çeşitli tedaviler sunmaktadırlar. Baş ağrısı, sırt ağrısı, boyun ağrısı, omuz ağrısı, eklem ağrısı, sinir sıkışması ve daha birçok rahatsızlık için tedavi seçenekleri sunuyoruz.

Kayropraktik Tedavi

Kayropraktik Tedavi

Kayropraktik tedavi, yüksek hızla ve düşük basınçla kas iskelet sinir sistemi üzerine işlem yapar. Bu işlem özellikle omurga üzerine yapılır ve esas amacı omurgayı hareketlendirmek, omurganın dizilim bozukluğunu gidermek ve vücudun fonksiyonlarını düzenlemektir.

Bel Fıtığı

Fıtıklaşmış disklerin çoğu alt sırtta meydana gelir, fakat boyunda da ortaya çıkabilirler. Belirti ve bulgular diskin bulunduğu yere ve diskin bir sinire baskı yapıp yapmadığına bağlı olarak değişir. Belirtiler genellikle vücudun bir tarafını etkilerler.

Boyun Fıtığı

Fıtık vakalarının çoğunda, reçetesiz olarak alınabilen ağrı kesici ilaçlar, boynu güçlendiren ve esneten için fizik tedavi uygulamaları, ağrı hafifleyene kadar zorlayıcı hareketlerden kaçınmak ve soğuk kompres gibi ameliyatsız yöntemler fıtığın geçmesini sağlayabilir.

Lenfödem Tedavisi

Manuel terapi, fizik tedavi yöntemlerinin içinde uzun bir geçmişe sahiptir ve manuel terapi uygulayanlar uzmanlar, manuel terapi yaklaşım ve tekniklerindeki çeşitliliğin oluşmasında öncülük etmişlerdir.

Schorth Terapi

“Schorth Terapi”, fizyoterapist Katharina Schroth tarafından 1921 yılında Almanya’da oluşturulmuş özellikle Adolesan İdiopatik Skolyoz’u tedavi etmek için kullanılan skolyoza özgü 3 boyutlu düzeltici egzersiz yöntemidir.

Manuel Terapi

Manuel terapi, fizik tedavi yöntemlerinin içinde uzun bir geçmişe sahiptir ve manuel terapi uygulayanlar uzmanlar, manuel terapi yaklaşım ve tekniklerindeki çeşitliliğin oluşmasında öncülük etmişlerdir.

Egzersiz Terapisi


Fizik tedavi ve rehabilitasyon yöntemleri düşünüldüğünde ilk akla gelen daima fiziksel uygulamalar yani egzersiz tedavileridir. Ancak unutulmamalıdır ki fizik tedavi ve rehabilitasyon süreçleri çok sayıda ekipman veya tıbbi cihaz kullanımını da içermektedir.

Fizyotools Tekniği(Graston)

Graston tekniği manuel terapinin daha derin, daha yoğun bir versiyonu olarak düşünülebilir. Özel olarak alanda uzmanlaşmış klinisyenler, özel olarak tasarlanmış Graston araçlarını kullanarak tedaviyi uygular.

Cerrahi Sonrası Rehabilitasyon

Ortopedik hastalıklar eklemler ve çevrelerindeki yumuşak dokuların çeşitli nedenlerle zorlanma ve zedelenmesi sonucu oluşur.

Bize Ulaşın

Randevu ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Adres

Bahçelievler Merkez. Talatpaşa Cd. No:8 D:2 / İstanbul

Bizi Arayın

+90537 328 42 82

E-mail

info@kayro-fit.com

Şimdi Ara
× Whatsapp